Грудень 16, 2017

НАШІ МОЖЛИВОСТІ

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ ОБЛАШТУВАННЯ ОФІСУ
Студія DKN.меблі з перцем  – експерт у реалізації проектів сучасної архітектури, дизайну та нестандартних рішень.
Починаючи із 2007 року у нас уже понад 10 років досвіду роботи над різними об’єктами різного призначення та складності, тож ми впевнені, що зможемо знайти правильні та якісні рішення ваших задач.
Сучасний офіс – це місце гармонійного та креативного простору із забезпеченням високої ефективності роботи вашої команди.
Завдяки сучасним ідеям та ергономіці Студія ДКН успішно облаштовує як звичайні, так і нетипові проекти у Львові та західних областях.
РЕСТОРАНИ ТА КАВ’ЯРНІ ТОРГОВІ ОСТРІВЦІ
Студія ДКН у співпраці із кращими архітекторами та дизайнерами  отримала значний досвід роботи над кількома мережами кав’ярень та ресторанів.
Ми знаємо як створити правильну атмосферу та подарувати вам тисячі постійних та вдячних клієнтів.

Не так багато людей знає,  як правильно спроектувати та виготовити торговий острівець, щоб він привертав увагу клієнтів у торговому центрі, був надійний та враховував особливості виставленого товару.
Кілька десятків торгових острівців від Студії DKN, встановлених по всій Україні, щодня приносить дохід своїм новим власникам.

РОЗСУВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПОЄДНАННЯ МАТЕРІАЛІВ
Студія DKN – офіційний представник німецьких розсувних та гардеробних систем RAUMPLUS у Львові.
Глибокі знання систем та багаторічна практика їх застосування дозволяє Студії виготовляти не тільки якісні сучасні німецькі шафи-купе, гардероби та міжкімнатні перегородки, а й вирішувати нетипові та складні задачі у створенні особливих розсувних конструкцій чи розсувних перегородок дуже великих розмірів.

Сучасна архітектура вимагає постійного слідкування та використання нових технологій та матеріалів.
На відміну від інших виробників, фахівці Студії DKN не бояться досліджувати нове, поєднувати у меблях будівельну, рекламну та продукцію іншого призначення.
Метал, скло, дерево, акрил, HPL панелі, керамопанелі LAMINAM, фанера, пластик, освітлення чи вироби із гартованого скла – вам не потрібно шукати це все окремо – ми зробимо це для вас.

ВЕЛИКІ ОБ’ЄКТИ МЕБЛІ ДЛЯ ДОМУ
Команда Студії DKN розуміє важливість дедлайну для клієнта.
Надійність співпраці із Студією неодноразово підтверджувалася своєчасним відкриттям як великих об’єктів (наприклад, Центр Шептицького у Львові від Українського Католицького Університету), так і невеликих готелів, магазинів, офісів чи громадських закладів.
Так, Студія DKN бере об’єкти з облаштування «під ключ», чи індивідуальних проектів омеблювання окремих частин будинку чи квартири.
Найкращий результат досягається при тісній співпраці Студії DKN із архітектурними майстернями чи дизайнерами.

ГОЛОВНА СТОРІНКА   |   НАШІ ПРОЕКТИ   |   КОНТАКТИ   |   ПОВЕРНУТИСЬ НАГОРУ